• 024 677 41 76
  • amservice@am-bv.nl
Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.
  • Diensten
    • Integraal facilitair management
      • Technisch beheer & onderhoud
      • Integraal Huisvestingsmanagement
      • Inkoopmanagement
      • Energiemanagement
    • Projectmanagement
      • Bouwmanagement
      • Quick Win Scan
  • Projecten
  • Over ons
    • Visie
    • Onze werkwijze
    • Samenwerking
    • MVO
    • Team
    • Carrière bij Accommodation Management
  • Nieuws
  • Contact
✕
Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.
Published by vkj at juli 2, 2024
Categories
  • am-nieuws
  • am-projecten
  • Retail
  • Retail
  • vkg-nieuws
  • vkg-projecten
  • Wonen
  • Wonen
  • Datejuli 2, 2024
Samenwerkingsovereenkomst Bick Invest Real Estate b.v.

Sinds 1 juni j.l. mag Accommodation Management het technisch beheer verzorgen van de 42 verhuurbare eenheden uit de portefeuille van Bick Invest. Wij zijn verheugd dat we Bick Invest, vastgoedinvesteerder, -ontwikkelaar en -manager, de komende drie jaar mogen ontzorgen in zowel het 24/7 correctief- als planmatig onderhoud aan en in de vastgoedobjecten in Nederland. De portefeuille van Bick Invest, bestaande uit zowel winkels als woningen, past perfect binnen onze eigen portefeuille. Samen met onze onderhoudspartners zorgen wij er vanuit verhuurdersoptiek voor dat dat de objecten in opperbeste conditie blijven en dat er optimaal huurgenot wordt ervaren door de huurders van Bick Invest.

Accommodation Management kijkt uit naar een prettige én succesvolle samenwerking!

Bezoekadres

Schoenaker 10
6641 SZ Beuningen
T (024) 677 41 76
amservice@am-bv.nl

Social Media

       
Eigendom van Accommodation Management | gemaakt door Premium Online - Privacybeleid
    We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Accepteren